Trygg betaling · Sendes fra Oslo · Autocore AS, org.nr 931 241 826
Autocore AS
Bremseklosser foran, BOSCH 0 986 424 794
Bremseklosser foran, BOSCH 0 986 424 794
Prisen vist er eks. mva – mva legges til i kassen ved betaling.
Produktinformasjon
Artikkelnummer: 0 986 424 794
Produsent: BOSCH
EAN: 3165143955055
Tilstand: Ny vare – ubrukt og klar til montering
Monteringsposisjon: Framaksel
Mengde: 1 sett (akselsett)
Bremsesystem: ATE
Materiale: Low-Metallic (ECE-R90)
Medfølger: Monteringsanvisning, antihyle-blikk og kolbeklips
Bredde: 155,1 / 156,3 mm
Høyde: 62,9 / 67 mm
Tykkelse: 17 mm
WVA-nummer: 23723
Passer til:
Ford C-MAX
Ford EcoSport
Ford Focus
Ford Grand C-MAX
Ford Kuga
Ford Transit Connect
Ford Tourneo Connect
Mazda 3
Mazda 5
Volvo C30
Volvo S40
Volvo V40
Volvo V50
OE-referanse:
Ford 1223682
Ford 1321517
Ford 1360305
Ford 1508074
Ford 1519528
Ford 1566093
Ford 1695810
Ford 1712024
Ford 1753844
Ford 1759370
Ford 1765766
Ford 1797211
Ford 1809256
Ford 1816524
Ford 1820037
Ford 1826241
Ford 1882108
Ford 2048661
Ford 2075482
Ford 2188058
Ford 2492033
Ford 5181461
Ford 30681739
Ford 30715023
Ford 3M512K021AA
Ford 3M512K021AB
Ford 3M5J2K021A1A
Ford 3M5J2K021AA
Ford 8V412K021AA
Ford 8V412K021AB
Ford AV612K021BA
Ford AV612K021BB
Ford BV612001B3A
Ford BV612001C3B
Ford BV612001CB
Ford CN152K021AA
Ford CN152K021CA
Ford CV612001BC
Ford CV612001BD
Ford CV612001BE
Ford CV612001CB
Ford CV612K021BA
Ford CV6Z2001A
Ford ME3M5J2K021AA
Ford MEAV6J2K021AA
Ford MEAV6J2K021BA
Ford MECV6J2K021AA
Mazda B3YF3323Z
Mazda B3YH3323Z
Mazda B3YH3323ZA
Mazda B4YB3323Z
Mazda BPYK3323Z
Mazda BPYK3323ZA
Mazda BPYK3323ZA9C
Mazda BPYK3323ZC
Mazda BPYK3323ZC9C
Mazda C2Y33323Z
Mazda C2Y33323ZA
Mazda C2Y33323ZB
Volvo 30681739
Volvo 30683554
Volvo 30715023
Volvo 30736923
Volvo 30742030
Volvo 30793618
Volvo 31341301
Merk: Selv om delen passer modellen, kan den avvike mellom motorvarianter – kontroller OE-nummer før bestilling.
Emballasjen på enkelte av våre deler kan ha vært åpnet ved kontroll av innholdet, men delen er ikke montert eller brukt. Dette er en av grunnene til at prisen er lavere enn hos forhandlere med kun nyforseglet emballasje.
Kunne ikke laste inn hentetilgjengelighet
Del
